Par mums   Veikals   Krogs   Vīnu kolekcija   Pasūtīt vīnus   Mūsu sortiments   Pakalpojumi   Jaunumi   Kā mūs atrast 

VEIKALS

Veikals-salons “Vīna Sēta” vairākkārtīgi ir piedalījies Rīgas Domes organizētajos konkursos “Labākais veikalnieks un krodzinieks”. Katru gadu esam guvuši godalgotas vietas. 2001. gadā saņēmām augstāko balvu – “Uzvarētājs”.Veikalam ir lielisks interjers, kvalificēti darbinieki un ļoti plašs sortiments – vairāk nekā 2000 nosaukumu.

·        Mūsu veikalā-salonā ir izveidota vīnu kolekcija, kura ir apzīmēta ar uzlīmi “Vīna Sētas Kolekcija”. Šie vīni ar uzlīmi ir ļoti augstas kvalitātes, vīnogas vāktas labos ražas gados, izturēti ozolkoka mucās ne mazāk kā 6 mēneši, izsmalcināta garša, brīnišķīgs aromāts. Vēlamo preci Jūs variet pasūtīt caur Internetu.

·        Piedāvājam suvenīru klāstu, Jubilejas degvīnu, Rīgas Melno Balzāmu u.c. krāšnos iesaiņojumos Jūsu ārzemju viesiem, konferencēm, semināriem.

·        Piedāvājam Jūsu svētku reizēm sagatavot dzērienu karti atbilstošu ēdienu kartei, kā arī bezmaksas piegādi Rīgā un Rīgas rajonā. Norēķini par pirkumu var būt ne tikai skaidrā naudā, bet arī ar pārskaitījumu un kredītkartēm.

·        Par pirkumu virs 10 Ls Jūs saņemat klienta bonusu karti. Par katru pirkumu Jūsu kontam tiks pieskaitīti 5% no pirkuma vērtības veikalā "Vīna Sēta" un 10% krogā "Province Brasserie". Kad tiks sakrāti 5 Ls, Jūs varēsiet izmantot šo summu veikalā vai krogā, vai arī turpināt uzkrāt skarāto summu. Katru mēnesi Jūs saņemsiet atskaiti uz E-pasta adresi par Jūsu klienta kartes stāvokli.

 

Darba laiks: 09.00 - 22.00, sv. 11.00 - 21.00

 

   

 

 

 

 

 

 


Tel.: 7213267, 7222566 Fakss: 7222569 Rīga, Kaļķu 2, ieeja no Rātslaukuma
E-mai: vinaseta@apollo.lv